Školní klub – Základní informace

Pro žáky čtvrtých tříd a druhého stupně, kteří již nemohou navštěvovat školní družinu, v ZŠ Meteorologická nově otevíráme školní klub. Žáci mohou využívat prostory klubovny, herny a třikrát v týdnu i knihovny se studovnou. Denně v čase 14-15 hodin je povinný program, který si děti mohou vybrat.

Klub je v provozu od 12 do 17 hodin.

Žáci zde mohou společně trávit čas a využít pestré nabídky stolních a deskových her, knih a časopisů. V herně naleznou stolní tenis, stolní fotbal a šipky. Pořádáme turnaje ve stolních hrách a vždy dopředu plánujeme společné programy:

• Hravá angličtina
  • Zdravé cvičení
  • Tanec
  • Míčové hry
  • Výtvarné worshopy
  • Filmy a knihy

Docházka do školního klubu je zpoplatněna částkou 850,- Kč za školní rok.

Děti 5. 10. obdržely lístečky s pokyny pro platbu. Prosím nezapomínejte vyplnit variabilní symbol

Vnitřní řád školního klubu zde.

Přihláška ke stažení zde.

Odhláška z klubu ke stažení zde.

Doprovod, který si přijde vyzvednout dítě, se ohlásí jménem na recepci.

Informace k platbám za školní klub budou dětem předány vždy po odevzdání přihlášky.

Každému žákovi bude přidělen variabilní symbol pro platbu převodem.

Kontakt:

Vedoucí školního klubu Veronika Formánková - veronika.formankova@zsmeteo.cz

Vychovatelky Šárka a Oli.