KROUŽKY

Seznam kroužků otvíraných ve školním roce 2023/2024

Kroužky pořádané lektory školy - děti se hlásí prostřednictvím papírových přihlášek - k dispozici na webu.

Přihláška ke stažení zde (pouze interní kroužky)

název anotace lektor cena termíny učebna

Dívčí Basketbal

2. stupeň

Cílem je vychovávat v pohodové atmosféře hráčky, které budou úspěšné a spokojené. Rozvíjet jejich morálně-volní vlastnosti a učíme je nejen žít v kolektivu, pomáhat jeden druhému, bojovat pro tým, ale také umění přijmout porážku i vítězství.

Ivanenko V.

800 ,-

Těl. V.

Digitálního     zeměpisu

Digitální mapa je dnes automatickou součástí běžného života. Na kroužku se s digitálními mapami a zdroji naučíme pracovat detailněji než zvládáme ve školních hodinách zeměpisu . Konkrétně se naučíme vytvářet projekty v maps.google, v mapy.cz a také zjistíme, co je to arcgis.  Vyzkoušíme si geocaching a práci v terénu.  A mnoho dalšího.

Blahůtová K.

800 ,-

PC.  učebna
Lakros, mladší žáci  Lakros je národní sport Kanady a původní  týmová hra indiánů. Děti se naučí práci s lakrosovou holí, základní herní kombinace interkrosu (bezkontaktní forma lakrosu) a pravidla. Hra rozvíjí motoriku, je pro holky i kluky. Děti se v průběhu roku mohou účastnit turnajů dětské interkrosové ligy. Vybavení do začátku bude pro děti zajištěno. První hodina je ukázková. Šavelková 800,-

TĚL.V.
Lakros, starší žáci  Lakros je národní sport Kanady a původní  týmová hra indiánů. Děti se naučí práci s lakrosovou holí, základní herní kombinace interkrosu (bezkontaktní forma lakrosu) a pravidla. Hra rozvíjí motoriku, je pro holky i kluky. Děti se v průběhu roku mohou účastnit turnajů dětské interkrosové ligy. Vybavení do začátku bude pro děti zajištěno. První hodina je ukázková. Šavelková 800,-  Středa  TĚL.V.

Přírodovědný
  1. STUPEŇ

Hlavní náplní je především prohloubení vztahu dětí k přírodě, vše formou zábavných her a aktivit i v přírodě. Budeme pozorovat a fotografovat organismy v přírodě, věnovat se ekologii a ochraně přírody. Naučíme se poznávat rostliny, stromy, zvířata. Můžeme, vyzkoušet přírodovědné pokusy a povedeme si PŘÍRODOVĚDNÝ ZÁPISNÍK

Starosta F.

600 ,-  Pondělí

9. A

VENKU

Sborový zpěv od 4. třídy
Sbor - Zvonek - zpěv známých pohádkových písniček a vánočních koled, možnost doprovodu na hudební nástroje, osvojení základní hudební terminologie. První hodina ukázková.

Charalambidis A. zdarma

HUDEB.
Toulky Prahou   Poznejte významná a zajímavá místa Prahy,která společně navštívíme. Nevíte, kolik má Karlův most soch? Kde je ukrytý kamenný Bradáč? Jak to vypadá ve středověkém podzemí? Nevadí, můžete se přihlásit do kroužku a společně to odhalíme.Info k výletu dostanete nejdéle týden dopředu. Bukovská M.

850 ,-

pololetí

VENKU

Kroužky pořádané externími organizacemi - děti se hlásí prostřednictvím odkazu u jednotlivých kroužků (sloupeček vedle anotace kroužku)!!!

Florbalová Sparta opět na ZŠ Meteorologická!

Hledáš nevšední sportovní kroužek?

Kroužek florbalu plný zábavy, soutěží a nových kamarádů je tu pro tebe!

Nezáleží na tom, zda jsi začátečník nebo pokročilý, učíme se zábavnou formou, která tě bude bavit!

Příjď se zapojit mezi florbalisty, kroužek je počtem dětí omezen, proto neváhej a poběž! J

Florbalový kroužek pod záštitou florbalového klubu AC Sparta Praha!

Trenér vyzvedne děti přímo z družiny a po tréninku je do družiny vrátí.

Pro další informace a přihlášení na kroužek pište na: spartakids@email.cz ,nebo volejte: 728 021 907.

Těšíme se na tebe!

POKUD NA NĚKTERÝ Z KROUŽKŮ (VČETNĚ EXTERNÍCH) DOCHÁZÍ DÍTĚ ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY, JE POVINNOSTÍ LEKTORA, ABY JEJ V DRUŽINĚ VYZVEDL A POTÉ HO PŘIVEDL ZPĚT DO DRUŽINY.

KROUŽKY POŘÁDANÉ ŠKOLOU (INTERNÍMI LEKTORY) – papírové přihlášky, krabice na recepci školy

• FRISBEE
  • LAKROS
  • SBOR
  • TOULKY PRAHOU
  • PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY Matematika

KROUŽKY POŘÁDANÉ EXTERNÍMI PARTNERY – přihlašování dle odkazů na webu (ne papírové přihlášky!!!)

• KROUŽKY ORGANIZOVANÉ EXTERNÍMI PARTNERY, KTERÝM ŠKOLA POUZE PRONAJÍMÁ PROSTOR PRO ČINNOST, SI PARTNEŘI KOMUNIKUJÍ SAMOSTATNĚ (kontakty u jednotlivých kroužků). Nevhazujete papírové přihlášky do krabice na recepci!!!
  • Na kroužky externích partnerů mohou docházet i žáci z jiných škol.
  • Za nabídku, organizaci, lektory, činnost, platby a bezpečnost žáků odpovídá pořadatel
  • Pokud má pořadatel kroužku vlastní přihlášky, formuláře, způsob platby apod.., je nutné je použít.
  • Letáky nebo jiné informační materiály, které nám pořadatel poskytne, jsou k dispozici v recepci školy.