Čtení v mateřské škole

Již několikátým rokem se vybraní žáci 8. a 9. ročníků na sklonku prosince účastní aktivity „čtení v mateřské škole“. Poté, co se naši žáci odpoledne dostaví do MŠ Lojovická, jsou rozděleni do jednotlivých tříd a následně čtou dětem pohádky před spaním. Jedná se o aktivitu vedenou v příjemné předvánoční atmosféře. Akce je navíc zajímavým zpestřením pro děti v mateřské školce, ale i cennou zkušeností pro naše žáky, neboť si zkusí prezentaci textů pro publikum našich nejmenších.