O třídě

Milí žáci, vážení rodiče,

vítám Vás na stránkách třídy 6.C. Najdete nás v učebně C313 na druhém patře. Žáci a žákyně právě vstoupili na druhý stupeň, kde se budou učit nejen novým předmětům, ale také zodpovědnosti za své chování a práci. V tom jim bude pomáhat ne jeden, ale několik učitelů. Pokud budete mít na nějakého z nich otázku, obraťte se prosím na něj. Já Vám, jako třídní učitel, rád zodpovím Vaše dotazy, a to v čase mých konzultačních hodin (Čt 16-17 hod). Informace k dění ve škole naleznete přímo zde na stránkách školy a třídy v sekci Aktuality, anebo také v Harmonogramu školního roku. Můžete mi samozřejmě také napsat na mail, který najdete v Kontaktech na tomto webu, nebo využít aplikace Bakaláři, kde mě můžete taktéž kontaktovat.

S přáním mnoha úspěchů

třídní učitel 6.C, Jakub Remeš