Doučování DropIn

29.4.2024 - Jakub Remeš

Milí žáci a vážení rodiče,

centrum DropIn, které na naší škole organizuje preventivní akce, nám nabídlo programy doučování v několika předmětech. Zdůrazňuji, že doučování je zdarma. Za normálních podmínek bych požádal ty z Vás, kdo mají o doučování zájem, aby mi napsali. Obratem bych zprávu předal panu učiteli Splítkovi, který s DropInem úzce spolupracuje. Tento můj zmíněný kolega je ale po úrazu dlouhodobě indisponován, a proto pro Vás bude praktičtější, obrátíte-li se na centrum přímo Vy sami. Kontakt s detaily naleznete v příloze zprávy, kterou jsem Vám zaslal 22. 4. přes systém Komens do Bakalářů.

Jakub Remeš