Školní klub

4.9.2023 - Ivana Hrušková

Pro žáky čtvrtých tříd, kteří již nemohou navštěvovat školní družinu, v ZŠ Meteorologická nově otevíráme školní klub. Žáci mohou využívat prostory klubovny, herny a třikrát v týdnu i knihovny se studovnou. Klub je v provozu od 12:15 do 16 hodin.

Žáci zde mohou společně trávit čas a využít pestré nabídky stolních a deskových her, knih a časopisů. V herně naleznou stolní tenis, stolní fotbal a šipky. Pravidelně se pořádají turnaje ve stolních hrách, promítají se filmy a dokumenty v plánu máme společné výlety, výtvarné worshopy, besedy aj.

Docházka do školního klubu je zpoplatněna částkou 850,- Kč za školní rok. Variabilní symboly budou přiděleny během měsíce září.