Týdenní plán 6.11. - 10.11.

6.11.2023 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 6.11. - 10.11.

Milí rodiče, milé děti,

tento týden si napíšeme čtvrtletní opakování. Všechno ještě jednou pořádně zopakujeme. Děkuji všem, kteří přišli na třídní schůzky.

Čj - slova příbuzná, hláskosloví a výslovnost. Pomalu se začneme připravovat na vyjmenovaná slova. (uč. str. 26-30, PS str. 19-23). Čtení a práce s textem. Práce v písance.

Test (čtvrtek): doplňování i/y, í/ý, u/ú/ů, bě, pě, vě, mě, párové souhlásky, synonyma, antonyma, slova mnohoznačná, slovní druhy (postatná jména vlastní a obecná, slovesa, předložky).

M - násobení a dělení v oboru 0-9. Písemné sčítání a odčítání (uč. 21-25, PS do str. 15).

Test (středa): pamětné sčítání a odčítání, písemné sčítání, násobení a dělení, slovní úloha včetně zápisu, geometrie (měření, zápis, přímka, bod), tělesa.

ČvS - Ovoce (uč.str.17, PS str.15). Živá příroda (uč.str. 18-19, PS str. 16-17).

Test (pátek): hory, pohoří, světové strany, adresa, vlajka, dopravní značky, státní symboly, město x vesnice, sousední státy ČR.

Mějte se pěkně!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková