Týdenní plán 4.12.-8.12.

3.12.2023 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 4.12.-8.12.
Milí rodiče, milé děti,

Je před námi první adventní týden.

Pondělí - zabalíme krabici od bot  (nemáte někdo ktrabici?). Pokud chcete ještě někdo donést nějaký dárek, tak pondělí je poslední den.

Úterý - přijde Mikuláš a Čert - doufám, že po jejich odchodu budeme stále ve stejném počtu a nikoho si neodnesou :-).

Čtvrtek - Srdíčkové dny - děti si mohou koupit magnetky, propisky, dotykové tužky- 30 Kč.

13. 12. - Vánoční dílna, kde vyrobíme dárečky, které budeme odpoledne prodávat na Vánoční hvězdě.

Čj - Vyjmenovaná slova po B (uč. do str.36, PS do str.27). Užívání vyjmenovaných slov v psaném textu. Čtení a práce s textem.

M - Trojciferná čísla (uč. str. do str. 36, PS do str. 23).

ČvS - Svět kolem nás (uč.str. 21-24, PS str. do str. 21.).

Mějte se pěkně!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková