Týdenní plán 23. - 27.1

22.10.2023 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 23. - 27.1

Milí rodiče, milé děti,

ve čtvrtek a pátek nás čekají podzimní prázdniny. Ve středu budu vybírat čtenářské deníky. Po prázdninách 7.11. bude školní kolo Libušského veršování. Ve třídě si uděláme třídní kolo už 31.10. Prosím, aby si doma děti vybraly básničku, kterou se přes prázdniny naučí a 31.10. přednesou ve třídě. Poté vybereme dva zástupce, kteří se zúčastní školního kola. po prádninách si také napíšeme čtvrtletní opakování. Termín ještě upřesním.

Čj - Význam slov - slova nadřazená, podřazená a souřadná - uč. str.21-23, PS str.14-16.

M - začneme pamětné sčítání PS str. 8-9. Násobení a dělení v oboru 0-8.

ČvS - Orientace v krajině a typy krajiny -uč. str. 12+13, PS str. 10+11.

Mějte se pěkně!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková