Týdenní plán 18.9. - 22.9.

17.9.2023 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 18.9. - 22.9.

Milí rodiče, milé děti,

čeká nás nový školní týden. Děkuji všem rodičům, kteří dorazili na třídní schůzky a zaplatili všechny poplatky. Zároveň bych chtěla poprosit rodiče, kteří ještě nezaplatili, aby peníze odevzdali do konce týdne. Ráda bych je co nejdříve odnesla paní ekonomce.  Tento týden budeme převážně opakovat učivo z druhého ročníku. Začneme i čtenářský deník, zatím máme jednu knihu na měsíc, výběr dle vlastního zájmu(podle schopností čtenáře). Prosím pořiďte dětem na čtenářský deník vhodný sešit - pevné desky, vel. A4. Děti odevzdají čtenářský deník vždy na konci měsíce. Na konci října budu vybírat první zápis. Víkendový deníček už psát nebudme.

Čj - opakování učiva druhé třídy - tvrdé a měkké slabiky, spodoba párových hlásek. Čtení - technika a porozumění. Práce v písance. Zápis vlastních vět k tématu.

M - procvičování násobení a dělení v oboru 0-5, násobky č. 6. +,- v oboru 0-100. Slovní úlohy.

ČvS - Cesta do školy, doprava.

Přeji krásný týden a děkuji za spolupráci!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková