Týdenní plán 1.4. - 5.4.

1.4.2024 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 1.4. - 5.4.

Milí rodiče, milé děti,

příští týden nás čekají testy. Tento týden si vše zopakujeme, ale nutná je i domácí příprava. VS- B,L,M,P, slovní druhy, podstatná jména - rod, číslo, pád. V matematice násobení mimo rozsah malé násobilky, dělení se zbytkem, +,- v oboru 0-1000 písemně i pamětně, převody jednotek, slovní úlohy.

Ve středu budeme mít akci s názvem Pohádkopísňostroj. Akce bude ve škole a cena je 45 Kč/ žák.

Ve čtvrtek jsou třídní schůzky, které pro první stupeň začínají v 17.00 a končí v 17.30.

Čj - VS - P, opakování probraného učiva, čtení a práce s textem.(uč.str.76-79, PS str.19-20)

M - Dělení se zbytkem (uč.str.28-32, PS str.17-19). Opakování probraného učiva a slovní úlohy.

ČvS - Život na Zemi - koloběh vody.

Mějte se pěkně!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková