Info pro rodiče ke 13. 12.

12.12.2022 -

Info pro rodiče ke 13. 12.

Dobrý den, milí rodiče,

zítra bych měla mít opět Vaše děti spojené s naší 1. C. Chystáme se vyrábět vánoční věnec s ovocným řetězem. Info viz níže :).

Pokud by si chtěly děti s námi vyrobit, prosím, aby si děti přinesly na zítra tj. 13. 12. květináč a případně nějaký pomeranč a citrón. Zeminy máme dost, citrusy se také u nás najdou, kdybyste náhodou neměli. Jinak mám pro děti připravenou práci, prosím, aby děti měly s sebou Lili a Vili učebnici a prvouku. Na matematiku mám připravené vytištěné materiály, kde budou děti počítat, stříhat a lepit.

Krásný den, případně na mailu.

Michaela Kuliková