Noc s Andersenem 22.3.2024

16.3.2024 - Radana Konarská

V pátek 22.3. od 18h mají možnost se žáci z 1M, 2M a 3M zúčastnit noci s Andersenem s přespáním ve škole.

Připomeneme si životopis Hanse Christiana Andersena a jeho známé pohádky. Některé si přečteme a některé si i promítneme. Pochutnáme si na tradičním večerním pikniku. A po něm si na společném kruhu představíme oblíbené knížky dětí z domova, které budou doplněné o jejich čtenou ukázku. V tělocvičně si zasportujeme na připravené opičí dráze. A nakonec se vypravíme na noční stezku do lesa, kterou nám připravují žáci z třídy 8.A. Celá stezka bude v duchu pohádek Hanse Christiana Andersena, které z pohádek si žáci vyberou, to bude pro nás překvapení :-) A pak už nás bude čekat jen čtení pohádek na dobrou noc :-)