INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

4.9.2023 - Dita Kotková
Vážení rodiče a milí prvňáčkové,
ráda bych Vás přivítala v novém školním roce, který nám začne v pondělí 4. září 2023.

Sejdeme se v pondělí 4. září v 8:15 před školou. Poté budeme společně odcházet do tříd, kde děti čeká krátké přivítání (cca do 9 hodin). Následně si všechny děti odvede naše paní vychovatelka ze školní družiny, která je provede po škole a společně si pohrají ve školní družině. Doporučuji, aby děti měly s sebou lahvičku s pitím.
Rodiče zůstanou ve třídách a budeme mít první společnou třídní schůzku, na které si povíme potřebné informace (cca 9-10 hodin). Po skončení třídní schůzky se nám děti opět vrátí do tříd a budete moci společně odcházet domů.

Na konci třídní schůzky budeme vybírat tyto peníze:
200 Kč na Spolek rodičů (pokud děti mají ve škole sourozence, platí pouze jeden z nich)
345 Kč na kopírování
555 Kč do třídního fondu (příspěvek na akce, pomůcky aj.) Celková vybíraná částka bude tedy 1100 Kč. Prosím, kdybyste měli připraveno přesně.

První školní den mají všechny děti obědy odhlášené. Pokud by chtěly jít na oběd, musíte jim oběd přihlásit.

V úterý 5.9 budou mít děti pouze 2 vyučovací hodiny. Výuka skončí v 9:40. Poté se ve třídě ještě nasvačíme a v 10 hodin přivedu děti před školu, kde si je můžete vyzvednout. Děti, které si rodiče nevyzvednou, se vrátí zpátky do třídy, kde si budeme hrát až do 11:40.
V 11:40 si děti přihlášené do školní družiny převezme vychovatelka školní družiny.  Ostatní zbylé děti, které nepůjdou do družiny, Vám předám před školou.
Od druhého dne mají děti obědy již přihlášené. Kdo na oběd nepůjde, je třeba si ho odhlásit.

V úterý 5.9. odpoledne od 16:30 proběhne vítání prvňáčků na školní zahradě. Na školní zahradě bude pro děti přichystaný doprovodný program včetně opékání buřtů (buřty je potřeba si přinést s sebou).

Od středy 6.9. bude již výuka končit každý den v 11:40.

Přeji Vám dobrý začátek školního roku.