CO NÁS ČEKÁ

17.12.2023 - Dita Kotková

Týden 18.- 22.12.

Vážení rodiče,
píši Vám informace k příštímu týdnu:

V úterý 19.12. navštívíme se třídou koncert Kühnova dětského pěveckého sboru - "Malá Rybovka". Poslechneme si Českou mši vánoční v úpravě pro malé děti. Doprava MHD (pojedeme do základní školy na Ortenově náměstí. Sraz je v 7:25 venku před školou!  (v 7:30 odcházíme na tramvaj).  Děti ráno nechodí do třídy.
S sebou batoh, pití, svačinu, klíče a kartu na oběd. Návrat cca dle rozvrhu. Pokud by se někomu stalo, že přijde ráno pozdě a my již budeme pryč, ohlásí se na recepci školy a bude dán do jiné třídy.

Ve středu 20.12. proběhne na škole soutěž ve šplhu. Za naši třídu budou soutěžit tito žáci: Selucká, Fundová, Tran An, Kučera. Soutěžíme již v 8:00 hodin jako první, proto všechny děti prosím o včasný příchod! Děti, které šplhají, se ráno ve třídě převléknou do  sportovního. S ostatními žáky půjdeme fandit.

V pátek 22.12. budeme mít ve třídě vánoční besídku. Děti si přinesou pouze penál, učení nenosíme. V pátek budeme předávat dárek svému spolužákovi. Také si děti mohou přinést trošku cukroví.

Ohledně učiva ve čtení budeme trénovat K a Š, ve psaní psací j. V matematice počítáme do 7 (prosím trénovat i doma) a naučíme se psát číslici 8.

Děkuji Vám, Kotková