29.10.2023 - Alice Součková

V měsíci říjen jsme si na procházkách přírodou všímali měnící se podzimní přírody a jejího krásného zbarvení. Na černém papíře jsme si vyzkoušeli tyto barvy použít ke kresbě listu pastelem. Listy jsme si i zkusili poskládat z barevných papírů a děti to moc bavilo. Společně s 3. oddělením jsme vyrazili na houby v areálu školy (děti hledali fotky hub) a vysvětlili jsme si, které houby nesbírat a z kterých naopak uděláme dobrou smaženici a nic se nám nestane.

V listopadu se těšíme na akci Tančící pes Karel, která proběhne 8.11. ve 14:00