Duben

24.4.2024 - Alice Součková

Duben je měsícem, kdy se počasí mění ze dne na den a z hodiny na hodinu. Chvíli nás hřeje slunce a vzápětí vytahujeme deštníky nebo si oblékáme zimní bundy. Proto jsme si namalovali, jak takové počasí vypadá. Také jsme vyrobili pro budoucí prvňáčky něco na úvítanou a dozvěděli jsme se něco o včelách. Děti si mohly vyzkoušet včelařský oblek a vidět pravé včely, plásty a mohly si přičichnout k včelýmu vosku. Na Den Země se dozvěděly plno informací, jak chránit a pomoci uzdravit naší planetu. Ještě nás čeká Jarní stopovačka, kde si děti prověří své vědomosti o jaru a čarodějnice.