Kroužek Veselá věda

21.9.2023 - Roman Hanzlík

Kroužek Veselá věda

Kroužek vědeckých pokusů

• To nejlepší z přírodních věd zábavně a hravě!
  • Společně experimentujeme a bádáme po celé republice.
  • Letos si zahrajeme na vědecký tým lékařů. Prozkoumáme technologie výroby potravin a proměníme se v projektanty velkých staveb. Zajímavé principy fyziky se naučíme při výrobě jednoduchých vědeckých hraček. Každý vlastnoručně!
  • Od 1490Kč / 14 lekcí (celek je 28 lekcí na školní rok)

Veselá věda pro mateřské školy

• Nabízíme 6 přírodovědných vzdělávacích bloků - Voda, Vzduch, Elektřina, Chemie v kuchyni, Barvy a Lidské smysly
  • Pokusy s laboratorními pomůckami pro děti, říkanky, tematické hry a pracovní listy
  • Ideální zábavné experimentování pro předškoláky!
  • Dopolední blok trvá 90 min a stojí od 3700 Kč (možno hradit i ze šablon)
  • Nezávaznou poptávku zadejte zde nebo kontaktujte koordinátorku Ivu Pařízkovou

Veselé Lego kostičky

• Jen v Praze a v Ústí nad Labem. Atraktivní stavění z LEGA.
  • Vhodné pro kluky i holky od 1. do 5. třídy
  • Originální modely zvířat, dopravních prostředků a bláznivých strojů děti samy postaví a rozpohybují zapojením motoru! Skvěle se pobaví a zároveň rozvinou zručnost, technické myšlení a tvůrčí potenciál.
  • 1990 Kč / 14 lekcí (celek je 28 lekcí na školní rok)

Online kroužek vědeckých pokusů

• Kvalitní zábavný kroužek z pohodlí domova
  • 1x týdně setkání s lektorem online v živém vysílání
  • Malá skupina dětí, každé provádí vlastní pokusy
  • Vhodné pro kluky i holky od 1. do 5. třídy
  • Jak vyrobit děšťovou hůlku nebo vánoční sněžítko? Jak funguje statická elektřina? Jaké vlastnosti má vzduch? To všechno a mnohem více prozkoumáme a otestujeme.
  • Každý malý vědec dostane vlastní laboratorní pomůcky a může kdykoliv začít!  Výběr časů a přihlášky zde.
  • 1490Kč / 12 lekcí + zásilka laboratorních pomůcek