Úřední hodiny - vedení školy

16.9.2023 - Alexandros Charalambidis
  1. Pro přijímání žáků (přestupy) do naší školy jsou určené dny pondělí a středa vždy od 8:00 do 9:00. Na začátku školního roku (platí pro měsíc září) je možné se domluvit individuálně.
  2. Konzultační dny vedení školy jsou vždy a 3. čtvrtek v měsíci od 16:00 do 17:00.
  3. V mimořádných případech je možné se domluvit individuálně prostřednictvím uvedených kontaktů:

Škola: +420 242 446 611

Ředitel školy: reditel@zsmeteo.cz

Statutární zástupkyně: monika.exnerova@zsmeteo.cz

Zástupkyně pro I. stupeň: renata.sakmarova@zsmeteo.cz

Zástupkyně pro problematiku žáků s odlišným mateřským jazykem: katerina.francova@zsmeteo.cz