Kritéria hodnocení - ZEMĚPIS

12.9.2022 -

Jak je uvedeno ve školním řádu, výsledná známka na vysvědčení není průměrnou hodnotou známek získaných v průběhu pololetí a zapsaných v EŽK, ale vyjadřuje dosaženou úroveň znalostí, dovedností a postojů žáka s přihlédnutím k jeho píli.

6. ROČNÍK

Váha 1 bude za všechny písemné testy, projekty, velké referáty; aktuality, malé referáty, domácí úkoly, aktivita v hodině atd.

7. ROČNÍK

Váha 1 bude za všechny písemné testy, projekty, velké referáty atd.; aktuality, malé referáty, domácí úkoly, aktivita v hodině atd.

8. ROČNÍK

Váha 1 - bude za všechny písemné testy, ústní zkoušení, projekty, velké referáty atd.;  aktuality, malé referáty, domácí úkoly, aktivita v hodině, skupinová práce, práce ve dvojicích apod.

9. ROČNÍK

Váha 1 - bude za všechny písemné testy, ústní zkoušení, projekty, velké referáty atd. ; aktuality, malé referáty, domácí úkoly, aktivita v hodině, skupinová práce, práce ve dvojicích apod.