Vyučující a kritéria hodnocení přírodovědných předmětů

7.9.2023 -

Vyučující ve školním roce 2023/2024

Mgr. Jana Brandová

Bc. Veronika Formánková

Ing. Radka Chlubnová - vedoucí OK

Ing. Filip Starosta, Ph.D.

Ing. Jaroslav Turinek

Přírodopis

• písemné práce, ústní zkoušení (váha 1)
  • referáty, práce v hodině a domácí příprava (váha 1)
  • bude přihlédnuto průběžně k aktivitě v hodinách a k plnění zadaných úkolů (váha 1)
  • minimální počet známek za pololetí pro 6. až 8. ročníky 5
  • minimální počet známek za pololetí pro 9. ročník 3

Chemie

• písemné testy (váha 1)
  • možnost ústního zkoušení v případě nerozhodné známky (váha 1)
  • při závěrečném hodnocení může být přihlédnuto k řádně vedenému poznámkovému sešitu
  • minimální počet známek za pololetí 5

Fyzika

• menší testy za pololetí - minimálně 5x (6. ročník), minimálně 7x (7. - 9. ročník) (váha 1)
  • větší test za pololetí - 2x (váha 2)
  • možnost referátu za pololetí - 1x (váha 1)
  • možnost ústního zkoušení za pololetí - 1x (váha 1)
  • bude přihlédnuto průběžně k aktivitě v hodinách (váha 1)
  • při závěrečném hodnocení může být kladně přihlédnuto k dobrovolným domácím úkolům

Výsledná známka na vysvědčení není průměrnou hodnotou známek získaných v průběhu pololetí, ale vyjadřuje dosaženou úroveň znalostí, dovedností a postojů žáka s přihlédnutím k jeho píli.