Pomůcky pro školní rok 2020/2021

Český jazyk - vyučující Mgr. Iveta Kopecká

2x malé linkované sešity č. 564

1x malý linkovaný sešit č. 524

sešit na čtenářský deník - ve všech sešitech na Čj budou žáci pokračovat

Matematika - vyučující Mgr. Eva Hájková

1x sešit A4 nelinkovaný (libovolný), 1x sešit A5 nelinkovaný na domácí úkoly (možnost pokračovat do sešitu z předchozího školního roku), tužka č. 3, tužka č. 2 (lepší možnost – mikrotužka s příslušnou tuhou, náhradní tuhy), pravítko s ryskou, druhé libovolné pravítko, úhloměr, kružítko, guma.

Zeměpis - vyučující Eva Hájková

1x libovolný sešit (lepší velikost A4, možnost pokračovat do sešitu z předchozího školního roku).

Dějepis - vyučující Mgr. Viktor Keller

1x 464 nebo 444 (velký, silný, linkovaný)

Přírodopis - vyučující Mgr. Klára Blahůtová

desky na kopírované materiály, papír na psaní

Německý jazyk - vyučující Bc. Anna Glogarová

2x A544 (A5 linkované) - jeden na gramatiku a slovíčka, druhý na procvičování (pokud mají, lze pokračovat v sešitech z předchozího roku) a jeden rychlovazač A4 na portfolio (jako tady: https://www.tabule-flipcharty.cz/archivace/rychlovazac-pp-a4-cerny?gclid=Cj0KCQjwpreJBhDvARIsAF1_BU2bwPxgPivpLCEAYOq9ZdmorW9lJqcIc2hCbJvJOD3fmLJc7kMhisQaAgp4EALw_wcB​)

SOUBOR NA SLOVÍČKA

Ruský jazyk - vyučující Mgr. Jitřenka Malíková

jakýkoliv linkovaný formátu A5, např. 544 , mohou z loňska

Anglický jazyk - vyučující Bc. Libor Hostaša, PhDr. Mariana Narendra

- učebnice a pracovní sešit

- 2 sešity (1 školní + 1 slovníčkový)

- euroobaly (pro případné materiály z výuky)

- volitelně kapesní slovník či slovníková aplikace v mobilu

- psací potřeby ​

Humanitní základ - vyučující Mgr. Jan Splítek

1x jakýkoliv linkovaný sešit (je možné pokračovat do sešitu z předchozího školního roku)

Fyzika - vyučující Ing. Jaroslav Turinek

1x čtverečkovaný sešit, mohou použít i sešit z minulého školního roku.

Chemie - vyučijící Ing. Radka Chlubnová

1x nelinkovaný sešit formátu A4 (440).

Estetická výchova - vyučující Mgr. Veronika Ehlenová

tempery, vodovky, pastelky, kelímek na vodu, paletu na barvy, hadřík, pracovní košili, (ubrus na stůl), sešit - jakýkoliv linkovaný, kufřík na věci, štětce (alespoň 3x plochý a 3x kulatý - různé velikosti), obyčejnou tužku (různá tvrdost - H=tvrdá, F=pevná, B1-B8=měkká, čím vyšší číslo, tím měkčí tuha), nůžky, lepidlo, umělecké křídy, 20 čtvrtek A3, 10 čtvrtek A4 (nedoporučuji skicáky, mají nižší gramáž), barevné papíry, černý papír s vyšší gramáží 4x A3, rýsovací potřeby, tuž, rudka (klasická sada nebo alespoň 5x různá barevnost), uhel (klasická sada nebo alespoň 5x různá tloušťka)

Tělesná výchova - Mgr. Milena Rohanová, PhDr ThDr Marek Dluhoš, Mgr. Jan Splítek

2x obuv- na ven/ do tělocvičny

1x sportovní triko

1x sportovní kraťasy

1x dlouhé sportovní kalhoty

1x sportovní mikina

​náhradní ponožky (starší ročníky)

Deodorant (starší ročníky)

Láhev na pití

Paek - vyučující Ing. Zdenko Hájek

sešit A4 linkovaný – 1ks

SČJM - vyučující Mgr. Eva Hájková, Mgr. Iveta Kopecká

Matematika - 1x sešit A4 nelinkovaný (libovolný) nebo volné papíry, desky na kopírované materiály, tužka č. 3, tužka č. 2 (lepší možnost - mikrotužka s příslušnou tuhou, náhradní tuhy), pravítko s ryskou, druhé libovolné pravítko, úhloměr, kružítko, guma.

Český jazyk - A5 libovolný linkovaný, slabý

Pracovní výchova - Mgr Darina Škvarová, Ing. Martin Dynybil

Dílny - libovolný slabý sešit, pracovní plášť či povinně staré oblečení zanedbatelné hodnoty, které může být ev. poškozeno při lepení, barvení apod. činnostech pracovní výchovy. V opačném případě škola nenese odpovědnost za případné poškození standardního oblečení.