Týdenní plán 8.11. - 12.11.

7.11.2021 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 8.11. - 12.11.

Milí rodiče, milé děti,

je před námi další školní týden :-). Hned v pondělí nás čeká testování, které bude probíhat první hodinu. Budeme se testovat ve třídě, antigenními testy. Pokud jste své děti zaregistrovali na PCR test, nezapomeňte dát dětem podepsaný souhlas do aktovky. Doufám, že testování ustojíme ve zdraví. V případě, že by třída musela jít do karantény, bude výuka probíhat distanční formou v Teamsech.Pro jistotu Vám v nejbližší době pošlu přístupové udajé do týmu 1.C, který nám adminstrátor školy založí.

ČJ - Vyvození písmen K, Č. Psaní krátkých slov, opis, čtení krátkých slov i vět. Grafomotorická cvičení. Rozvoj komunikačních dovedností.

M - Počítání s nulou, sčítání a odčítání v oboru 0-5. Orientace na ose 0-5. Matematické hry. Rozvoj logického myšlení - autobus. Lili a Vili mezipředmětový sešit 2. díl od strany 22 do strany 27 (kromě těles). Procvičovací sešit 1. díl.

ČvS - Podzim - stromy a jejich plody. Třídění ovoce a zeleniny.

Projekt - Barevný podzim.

Mějte se pěkně!
Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková