Týdenní plán 3.1. - 7.1.2022

2.1.2022 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 3.1. - 7.1.2022

Milí rodiče, milé děti,

doufám, že jste si užili prázdniny a do nového roku přeji hodně zdraví, štěstí a klidných dní. Zítra nás znovu čeká testování. Podle nového nařízení se budeme testovat všichni. Děti očkované i po prodělané nemoci Covid 19. Zatím vždy v pondělí a ve čtvrtek. Pokud bude dítě chybět, otestuje se následující den na recepci školy.

Blíží se pololetí a s ním první vysvědčení :-). Všechno si zopakujeme a v následujícím týdnu začneme psát pololetní testíky.

Čj - vyvození C + Z, opakování učiva, čtení a zápis slov a vět, diktát, trénink komunikačních dovedností a vytváření smysluplných vět.

M - +,- 0 - 9, práce s manipulativy, orientace na ose, početník - procvičování 0-9.

ČvS - Zima, nový kalendářní rok - orientace v čase.

Mějte se pěkně!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková.