Týdenní plán 29.11. - 3.12.

2.12.2021 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 29.11. - 3.12.

Milí rodiče, milé děti,

posílám dodatečně týdenní plán. V úterý k nám do školy dorazili zdravotníci a děti si mohly natrénovat záchranu života. Fotky z akce naleznete ve fotogalerii. Zítra k nám do třídy zavítají čerti a snad i Mikuláš :-). Dětem jsme s paní asistentkou udělaly adventní kalendář. Každý den někoho vylosujeme a ten dostane malou drobnost :-).

Posílám všechny probraná písmenka a můžete doma trénovat psaní krátkých slov i vět. Od příštího týdne už se více zaměříme na známky a určitě budeme psát diktát a nějaké příklady z matematiky.

Písmena, která už umíme: A, U, M, T, E, O, L, J, I, Y, P, S, K, Č, B, R, N

ČJ - čtení slov a krátkých vět i krátkých textů, opis, vyvození písmene V a AU.

M - číslice 0-8, paměťové počítání do 7, sčítání a odčítání v oboru do 8.

ČvS - Advent

Mějte se pěkně!