Týdenní plán

14.1.2022 - Helena Durchánková
Týdenní plán

17. - 21. 1.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v novém týdnu. Bez větších obtíží  jsme zvládli pololetní testy z Čj a M. V příštím týdnu si napíšeme z ČvS. Od 17.1. se budeme testovat jen v pondělí. Přeji hezký týden.

Čj - vyvození Ď, Ť, Ň, DĚ, TĚ, NĚ do str. 67. Čtení a zápis slov a vět, krátkých textů. Úkoly k textu. Vyprávění - posloupnost. Práce v písance do str.4.

M - +,- 0-10, orientace na ose do 20. Velká č. 3 str. 16 - 19. Malá do str. 14.

ČvS - Čas, měsíce, denní režim

Test: semafor, podzim, podzimní měsíce, roční období podle obrázku, třídění - ovoce, zelenina, stavba stromu, dny v týdnu, vánoční svátky.

Projekt: Na nový rok o slepičí krok

Kalendářní rok, měsíce, denní režim.