Týdenní plán

2.1.2022 - Helena Durchánková
Týdenní plán

3.1. - 7.1.

Milí rodiče, milé děti, do nového roku přejeme hodně zdraví, štěstí a klidu. První den začneme opět testováním. Testovat se budou všichni, tedy i očkovaní, po prodělání onemocnění i zaměstnanci. Zatím vždy v pondělí a čtvrtek. Pokud bude dítě chybět, otestuje se následující den na vrátnici školy. Blíží se pololetí a s ním první vysvědčení. Všechno si zopakujeme a v následujícím týdnu začneme psát různé pololetní testíky, i když první vysvědčení bude spíš motivační. Přeji hezký týden.

Čj - vyvození Ř, CH do str. 59. Opakování probraného učiva. Čtení a zápis slov a vět. Práce v nové písance - tvary psacího písma. Komunikační dovednosti, vytváření smysluplných vět k textu. Přepis, diktát.

M - +,- 0 - 9 do str. 69 práce s manipulativy, malá M - procvičování 0-9.

ČvS - Zima str. 39 - 41. Čas - nový kalendářní rok.