Týdenní plán

17.12.2021 - Helena Durchánková
Týdenní plán

20. - 21. 12

Milí rodiče, milé děti, zdravím v posledním týdnu tohoto roku. Ve středu si uděláme třídní besídku. Děti si mohou přinést krabičku s cukrovím nebo nějakým jiným občerstvením. U stromečku nás čeká tajný Ježíšek, tak, prosím, nezapomeňte na dáreček pro vylosovaného kamaráda. Někteří už dárky přinesli, za což velmi děkuji. Ve zbytku času se budeme věnovat různým zábavným aktivitám. Na prázdniny úkoly nebudou, abychom si mohli všichni odpočinout, ale pokud budete trénovat čtení, budu ráda. Přeji vám všem krásné a pohodové Vánoce.

Čj - vyvození Ž do str. 55, čtení vánočních textů, básniček.

M - modrá do str. 61, malá do str. 8.

ČvS - vánoční zvyky, tradice.