Týdenní plán

3.12.2021 - Helena Durchánková

6. - 10. 12

Milí rodiče, milé děti, zdravím v druhém adventním týdnu. Čertovskou návštěvu jsme všichni přežili. V příštím týdnu nás žádná akce nečeká. Děti si vylosovaly jméno kamaráda, kterému 22.12. přinesou dárek pod stromeček. Kdo budete mít dáreček připravený, můžete ho přinést i dřív. Přeji hezký týden.

Čj - Vyvození C, Z do strany 49. Čtení a zápis slov a vět. Vytváření a zápis vlastních vět. Posloupnost v příběhu. Rozvoj komunikačních dovedností. Dokončení zelené písanky + písanka 2.

M - +, - 0-7. Procvičování v různých typech příkladů. Modrá str. 52- 56. Malá - procvičování 0-7 - přiměřeně.

ČvS - Advent - modrá str. 42,43. Vánoční zvyky - tradice, PL s vánoční tématikou.