Týdenní plán

21.11.2021 - Helena Durchánková

22.11. - 26.11.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v novém týdnu. Věřím, že se už všichni sejdeme ve třídě a žádná další karanténa nás už nečeká. V jednotlivých předmětech jsou uvedeny přibližně stránky pro nemocné, ale v tuto chvíli jsou už děti rychlejší a stihneme víc práce. Budeme proto procvičovat i na jiných materiálech, pracovních listech. Přeji hezký týden.

Čj - Vyvození N, V,(do strany 41). Čtení slov a vět, obrázkové čtení. Zápis slov a vět, opis, diktát. Rozvoj komunikačních dovedností - práce s textem.

M - +,- do 6, velký PS už máme vyplněný a v malém do str. 3. Procvičovat budeme zejména paměťové sčítání a odčítání formou her, příklady s logickou úvahou a počítání do 6 v různých typech příkladů.

ČvS - podzim - dokončení.