Kolik lásky se vejde do krabice

8.10.2021 -
Kolik lásky se vejde do krabice

Vánoční akce žáků, rodičů a zaměstnanců školy pro seniory MČ Praha-Libuš 75+ (Vánoce 2020)

V době epidemie Covid 19 byla skupina seniorů z bezpečnostních důvodů nejvíce izolovaná, proto se rozhodli žáci s podporou svých rodičů, zaměstnanci školy a ÚMČ Praha-Libuš zorganizovat vánoční akci. Cílem bylo vykouzlit úsměv a rozveselit seniory ve věku 75+, co se, dle svědectví poslů dobré myšlenky, náramně povedlo. Všemu předcházela organizace všech zúčastněných skupin, výroba přání od dětí - žáků, věcné dary rodičů, napečení cukroví zaměstnanci školy, dárkové balení, koordinace adresátů za přísných podmínek v rámci GDPR a v poslední řadě rozvoz mile překvapeným adresátům, jejichž úsměv byl nejhezčím poděkováním...