Květen 2024

1.3.2024 - Jakub Remeš

V květnu nás čeká trochu uvolněnější program. Na začátku měsíce zůstanou žáci doma kvůli svátkům 1. 5. a 8. 5. Po druhém zmíněném svátku přijde ředitelské volno ve dnech 9. a 10. 5. V dalších týdnu se budeme fotit. Uvidíme, zda na nás řada vyjde 15., nebo 16. 5. Žáci si přinesou peníze podle toho, kolik fotek budou chtít (viz zpráva na Bakalářích). V posledním týdnu budeme prozkoumávat krásy Prahy a přírody okolo ní. Detaily našich výletů naleznete alespoň týden předem ve Vašich Bakalářích, v sekci zpráv Komens.

Ačkoliv to vypadá, že květen bude odpočinkový, doporučuji žákům, aby si se ještě důkladně soustředili na přípravu do školy, aby nemuseli v červnu pracovat o to více.

K dispozici budu o mých konzultačních hodinách dne 2. 5.

Jakub Remeš