Hledáme posily do vedení / organizačního týmu Spolku rodičů

22.3.2024 - Veronika Formánková
Hledáme posily do vedení / organizačního týmu Spolku rodičů

Vážení rodiče, přátelé školy, milé děti.

AKUTNĚ hledáme posily do vedení/organizačního týmu Spolku rodičů.

Tzn. někoho, kdo se bude aktivně podílet na chodu Spolku a jeho aktivitách.

V současné době se můžeme spočítat na prstech jedné ruky, a to je opravdu málo.

Všichni moc rádi organizujeme akce pro děti a díky Vaší finanční podpoře můžeme dětem obstarávat pomůcky do školy.

Veškerá naše činnost je dobrovolná a nehonorovaná a možná to je důvodem, proč je nás tak málo, ale přeci jen děláme to pro všechny děti!

Proto neváhejte a přidejte se k nám.

Pokud se nám nepodaří rozšířit naše řady o další rodiče, kteří chtějí udělat něco navíc pro své ratolesti ve škole, budeme nuceni veškeré činnosti Spolku ukončit.

Děti/škola o získané finance nepřijdou, ale akce jako Halloween, Čarodějnice, Maškarní a podobné již pravděpodobně nebudou.

Vím, že se mezi vami najdou dobré duše, které nás nenechají padnout a společně to dáme.

Byla by škoda po 3letech naši činnost ukončit.

Pokud nám chcete pomoci, prosím napište na spolekzsmeteo@seznam.cz, budeme se těšit na spolupráci.

Děkujeme a krásný den

Za Spolek